Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Рік Фото Місце проведення Прізвище учасника Результат
2019

Бережанський агротехнічний коледж (обласний етап) Дмитрина Ірина диплом третього ступеня
2018

Гірничо-електро-механічний коледж Криворізького національного університету (заключний етап) Шургот Андрій 9 місце
2017

Нововолинський електро-механічний коледж (заключний етап) Сава Роман 3 місце
2016

Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету (заключний етап) Євсюков Владислав 8 місце
2015

Одеський технічний коледж, м. Одеса (заключний етап) Дубінський Ярослав 5 місце
2014 НЕ проводилася
2013 Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя (заключний етап) Біланюк Святослав 5 місце
2012

Хмельницький політехнічний коледж (заключний етап) Біланюк Святослав 16 місце
2011

Коледж ракето-космічного машинобудування ДНУ, м. Дніпропетровськ (заключний етап) Пашківський Михайло 9 місце
2010

Промислово-економічний коледж Національного авіаційного університету, м. Київ (заключний етап) Деренівський Павло 18 місце
2009

Вінницький технічний коледж (заключний етап) Ярема Володимир 15 Місце

14 квітня 2019 року на базі Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ Тернопільської області з інформатики. На олімпіаді помірялися силами кращі представники п’ятнадцяти вищих навчальних закладів Тернопільщини.

Завдання олімпіади вимагали від її учасників високих теоретичних знань апаратного і програмного забезпечення персонального комп'ютера, практичних навичок роботи з пакетом програм Microsoft Office. Гусятинський коледж ТНТУ імені Івана Пулюя на високому рівні представила студентка 12 групи Дмитрина Ірина Ігорівна. У нелегкій боротьбі вона здобула Диплом ІІІ ступеня.

Дмитрина Ірина Ігорівна нагороджена дипломом ІІІ ступеня

16-18 травня 2018 року на базі Гірничо- електромеханічного коледжу Криворізького національного університету була проведена ХІ Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації України. В фінальній частині олімпіади приймали участь представники усіх 24 областей України та міста Київ.

Наш навчальний заклад і Тернопільську область представляв студент групи П-21 Шургот Андрій, який показав високі результати. Наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись допомогли Андрію здобути 9 місце.

Грамота за 9 місце всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

У травні 2017 студент Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя Сава Роман як переможець обласної олімпіади з інформатики взяв участь у Х Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, яка проводилась у Нововолинському електромеханічному коледжу (Волинська область). Для того, щоб продемонструвати свої знання, вміння та навички з комп'ютерних дисциплін, на олімпіаду прибули учасники з 24 областей України.

Уже стало традицією, що Тернопільщину на Всеукраїнських олімпіадах представляють саме студенти нашого навчального закладу – переможці обласних змагань. Цього року студент групи П-31 Сава Роман гідно представив наш коледж на всеукраїнському рівні, здобувши почесне 3 місце у запеклій інтелектуальній боротьбі.

Cтудент групи П-31 Сава Роман з грамотою за 3 місце

19 травня 2016 року на базі Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету (Херсонська область) проходила ІХ Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки.

В олімпіаді прийняли участь переможці обласних відбіркових турів з 23 областей України. Право представляти Тернопільську область здобув студент групи П-31 Гусятинського коледжу Євсюков Владислав Юрійович. Він продемонстрував високий рівень теоретичної і практичної підготовки, про що свідчить восьмий результат у загальному рейтингу.

Євсюков Владислав студент що здобув восьмий результат

22 травня 2015 року на базі Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій проходила VIII Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки.

В олімпіаді прийняли участь переможці обласних відбіркових турів з 20 областей України. Право представляти Тернопільську область здобув студент групи П-31 Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя Дубінський Ярослав Володимирович. Він продемонстрував високий рівень теоретичної і практичної підготовки, про що свідчить п’ятий результат у загальному рейтингу. Особливо глибокі знання та навички з інформатики та комп’ютерної техніки допомогли Ярославу здобути другий результат за виконання практичних завдань з розділів MS Excel та MS Access.

Дубінський Ярослав на олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки