Виховні заходи

Покрова – свято козацьке... 15.10 19 р. у групах П-31 та П-41 була проведена виховна година, присвячена Дню українського козацтва. Захід був спрямований на виховання патріотизму та національної свідомості сучасної студентської молоді, яка повинна пам’ятати свою історію, розуміти сьогоднішній день і надіятись на краще майбутнє. Студенти пригадали відомі історичні постаті та родинні традиції, пов’язані з цим святом.

Покрова – свято козацьке

20 лютого згідно з президентським указом українці щорічно вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні . У пам'ять про трагічні події лютого 2014 року студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» (групи П-21, П-31 та П-41) провели відкриту виховну годину-спогад «Небесна Сотня в вирій полетіла…»

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

…Багата і неповторна наша земля – Україна. Чимало є на ній і природних , і рукотворних об’єктів, які варто відвідати, ними варто насолодитися, залишаючи в пам’яті той неповторний дух чарівності, притаманний особливим місцям. Вони ні на що не схожі, такі різні між собою і такі прекрасні. Зрозуміло, що кожна нація, кожна область, район, невеличке селище чи село, врешті – решт, кожна людина може доповнити ці Чудеса своїм переліком… Такими словами розпочалася відкрита виховна година «25 чудес України» для слухачів Гусятинського відділення МАН України під керівництвом керівника секції математики, кандидата фізико-математичних наук Стельмащук Людмили Володимирівни. Одна за одною відкривалися сторінки природних та історико – культурних Чудес України, змінювалися слайди презентацій, лунали розповіді про легенди і факти, історичні події та природні загадки.

25 чудес України