Викладачі циклової комісії програмування

Барціховська Катерина Іванівна

Барціховська Катерина Іванівна працює в Гусятинському фаховому коледжі з 1988 року викладачем фахових дисциплін циклової комісії програмування, має високу науково-методичну підготовку, досконало володіє програмовим матеріалом, постійно впроваджує у навчальний процес нові технології, дбає про поповнення і оновлення навчально-матеріальної бази комп’ютерних лабораторій.

...

Оляніна Надія Володимирівна

Оляніна Надія Володимирівна працює в Гусятинському фаховому коледжі ТНТУ імені Івана Пулюя з 1 березня 2001 року на посаді викладача фахових дисциплін циклової комісії програмування. З вересня 2014 року проводить заняття у секцях «Інформаційні технології» та «Основи наукових досліджень».

...

Невінська Наталія Володимирівна

Невінська Наталія Володимирівна працює у Гусятинському фаховому коледжі на посаді викладача комп’ютерних дисциплін з 2004 року. У своїй роботі вона проявляє високий рівень професіоналізму, на заняттях завжди панує атмосфера ініціативності, виділяється творчий підхід до спілкування зі студентами. Викладач досконало володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу, свідченням чого є високий якісний показник знань студентів.

...

Стельмащук Людмила Володимирівна

Стельмащук Людмила Володимирівна працює в Гусятинському фаховому коледжі з 1997 року викладачем вищої математики та спецдисциплін циклової комісії програмування, має високу науково-методичну підготовку, досконало володіє програмовим матеріалом, постійно впроваджує в навчальний процес нові технології.

...

Чаплінський Роман Ігорович

Чаплінський Роман Ігорович працює в Гусятинському фаховому коледжі з 2016 року та викладає такі навчальні дисципліни: «Веб-технології», «Основи веб-дизайну», навчальна практика («Розробка програм на C# та технологія .NET»). Педагогічну роботу суміщає з виконанням обов’язків завідувача лабораторією комп’ютерної техніки. У секції інформаційних технологій викладає з 2016 року.

...

Біленький Андрій Леонідович

Біленький Андрій Леонідович працює на посаді викладача спецдисциплін циклової комісії програмування з 2010 року. Педагогічну діяльність суміщає з виконанням обов’язків завідувача лабораторією комп’ютерної техніки. Заняття у секції робототехніки проводить із вересня 2018 року.

...

Парфутко Наталія Григорівна

Парфутко Наталія Григорівна працює викладачем загальноосвітніх та спеціальних дисциплін Гусятинського фахового коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя з 2002 року. Парфутко Н.Г. досвідчений педагог, який постійно перебуває у творчому пошуку, застосовує сучасні інформаційні технології викладання предметів, досконало володіє теорією та методикою викладання спеціальних дисциплін.

...

Бойко Ольга Ігорівна

Викладач другої категорії. Працює на посаді викладача дисциплін циклової комісії програмування з 2022 року.

...